+90 212 572 8300 Pazartesi-Cuma 09:00 - 18:00 Agaoglu MyTown Ispartakule Avcılar Istanbul

Hakkımızda

Biz Kimiz

2005 Yılından bu yana Film Prodüksiyon hizmetleri sunan CINEIST, sahip olduğu tecrübe, yükek teknoloji ve profesyonel ekibi ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.

Başlıca Hizmetleri; Tanıtım Filmi, Reklam Filmi, Eğitim Filmi, Video Klip Prodüksiyonları olan CINEIST, Teslim aldığı projeyi metin yazarlığından kaset teslimine kadar her aşamayı kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden CINEIST, Film prodüksiyonlarınızı sadece bugüne özel değil, uzun seneler boyunca gururla kullanabilmenizi amaçlar ve çalışmalarını titizlikle yürütür.

Misyonumuz

Profesyonel hizmet anlayışı ve yüksek iş ahlakı ile çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir marka olmak.

Vizyonumuz

Sunduğumuz tüm hizmetlerde sadece Türkiye’nin değil, Başta Avrupa ve Asya olmak üzere dünyanın saygın firmalarından biri haline gelmek

TECRÜBE

CINEIST, Kurumsal Firmaların tüm prodüksiyon ihtiyaçlarına hizmet vermek için 2005 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne iş ortaklarının güvenini ve müşteri memnuniyetini sağlamak, tanıtım ve marka iletişimi stratejilerine yön vermek, çözüm ortağı olduğu müşterileri ile güçlü bir bağ kurmak, Kurumsal Film Prodüksiyon sektörünün en tepesinde kendine yer bulmak hedefindedir.

Tüm müşterilerine firma veya marka değeri katan, inovatif, çözümler ile yüksek kaliteli, profesyonel reklam filmi  ve tanıtım filmi prodüksiyon hizmetleri vermektedir.

KALİTE ANLAYIŞI

Belirlediği müşteri profiline yönelik tanıtım filmi ihtiyaçlarını giderirken günümüz koşullarını temel alan, geleceğe de hazır şekilde, reklam ve tanıtım ihtiyaçlarını giderir. En son teknoljiyi takip eder; AR-GE konusunda yetkinliği ile güncel sorunlara güncel çözümler sunar.

Bu çözümlere ulaşmak; bütün ekip üyelerimizin uzun yıllara dayalı tecrübe ve birikimlerini işlerine katmaları ile mümkün kılar.

BİZE ULAŞIN

Ağaoğlu MyTown Ispartakule
Tahtakale Mah. Abdi İpekçi Cad. No:4/4 Avcılar
Bahçeşehir/İstanbul Turkey

Tel: +90 212 572 8300

Whatsapp: +90 532 482 7627

info@cineist.com